Euroricambi

ФОП "Ваш О.О"


Про компаніюЯк і Euroricambi, компанія почала свою діяльність в якості невеликого сімейного бізнесу. Завдяки наполегливості своїх засновників сьогодні ФОП "Ваш О.О." займає поважне місце серед автосервісів, що надають послуги з ремонту вантажного автотранспорту, в регіоні й вже понад 20 років процвітає у сфері обслуговування вантажного автотранспорту.

Сьогодні роботою СТО керують батько та син. Вони кожного трудового дня докладають максимальні зусилля для того, щоб їх автосервіс розвивався й надалі, а кожен клієнт залишав його повністю задоволений та впевнений в тому, що наступного разу його авто нескоро знадобиться ремонт.


ПослугиФОП "Ваш О.О." від самого початку обрала вузькопрофільну спеціалізацію. Завдяки цьому за 20 років роботи СТО стала загально визнаним спеціалістом у сфері діагностики та ремонту:

•    двигунів MAN, Mercedes,Daf, Renault, Volvo, Iveco, Scania;

•    редукторів MAN, Mercedes, Renault, Volvo, Iveco, Scania, DAF;

•    автоматичних та механічних коробок передач ZF, Mercedes, Renault, Volvo, Iveco, Scania.Eaton

Серед головних переваг ФОП "Ваш О.О." були і лишаються якість та оперативність послуг, що надаються. Спеціалісти СТО докладають максимум зусиль, щоб високі стандарти їх принципової в питаннях якості компанії, завжди були дотримані.
Контактна інформаціяГрафік роботи:

Пн.-Пт. 9:00-18:00

Сб. 9:00-15:00

Нд. Вх.

Закарпатська обл.

вул. Пряшівська 8

тел.: +38 050 666 72 36

e-mail: [email protected]

сайт: -
Euroricambi