Euroricambi

ПП "САФАТ"


Про компаніюАвтосервіс «САФАТ» вже багато років займається ремонтом та обслуговуванням вантажних автомобілів, спецтехніки та автобусів. Компанія з моменту заснування вирізнялася відповідальністю, професіоналізмом та докладала максимум зусиль, щоб забезпечити надійний результат робіт кожному своєму клієнтові.

Саме тому за короткий період та завдяки своїй наполегливій роботі, СТО «САФАТ» отримала довіру серед своїх клієнтів, які на 100% задоволені якістю проведених робіт. Автосервіс має невеликі розміри, завдяки чому здатен максимальну увагу приділити кожному клієнтові та підтримувати з ним тісні відносини основані на довірі.

Окрім відповідальності в роботі СТО може похвалитися наявністю всього необхідного обладнання. В компанії працюють тільки першокласні майстри, які присвятили своє життя автомобілям. Саме вони є гарантами якісного результату ремонтних робіт.


ПослугиНе зважаючи на невеликі розміри, СТО «САФАТ» пропонує своїм клієнтам максимально повний спектр послуг:


•    ремонт вантажних автомобілів, спецтехніки, причепів та напівпричепів будь-яких марок європейського виробництва, таких як: VOLVO, DAF, Mercedes, MAN;
•    ремонт причепів на осях SAF, BPW, ROR та ін.;
•    максимально точну діагностику для виявлення справжніх причин збоїв в роботі для їх швидкого усунення;
•    реставрацію, як окремих деталей, так і агрегатів;
•    косметичне відновлення автотранспортного засобу і т.д.


Головна перевага СТО «САФАТ» перед конкурентами – якісне обслуговування за прийнятну ціну. Кваліфіковані фахівці компанії підтримають робочий стан вантажівки та позбавлять від серйозних поломок, забезпечивши тим самим збільшення часу експлуатації техніки, виходячи з умов експлуатації транспортного засобу.
Контактна інформаціяГрафік роботи:

Пн.-Пт. 9:00-18:00

Сб. Вх.

Нд. Вх.

Хмельницька обл.

вул. Ізяславська 118

тел.: +38 067 52 60 591 +38 098 25 28 983

e-mail: [email protected]

сайт: немає
Euroricambi