Euroricambi

Новини Euroricambi


Strans Service – новий партнер Euroricambi в місті Київ!

21.03.2018

Нашим новим партнером в м. Київ стала СТО Strans Service! Від тепер знайти оригінальну продукцію та отримати кваліфіковане обслуговування, що відповідає всім нормам та стандартам компанії Euroricambi ви можете у нашого нового партнера.

Strans Service – це спеціалізоване СТО для вантажних автомобілів, автобусів та спецтехніки. Компанія вже багато років працює в сфері обслуговування великогабаритного автотранспорту. Минулого року її досягнення були визнані на міжнародному конкурсі серед СТО та відмічені третім призовим місцем. Такі амбіції та прагнення до саморозвитку нічим не поступаються нашим! Тож, раді повідомити, що наша команда поповнилась ще одним активним та перспективним учасником, з яким ми плануємо крокувати далі.

Для підтримки нового партнера було проведено ряд заходів направлених на оптимізацію та вдосконалення діяльності СТО. Так автосервіс отримав ексклюзивне право на розповсюдження комплектуючих Euroricambi,йому було надано програмне забезпечення для оптимізації процесу обслуговування клієнтів, проведено аналітику його роботи та семінар присвячений продукції нашої компанії, особливостям її підбору, установки та ін..

Ми на 100% впевнені в нашому новому партнері! Тож, якщо ви шукаєте надійне СТО, де люди знать свою роботу та, де можна знайти нашу оригінальну продукцію, то відвідайте Strans Service за адресою м. Київ, провулок Приладний 10, Академгородок.Euroricambi