Euroricambi

Новини Euroricambi


Від тепер представник Euroricambi є і у Львові!

10.03.2018

Нещодавно нами було укладено угоду про партнерство з львівським відділенням Strans Service.Нагадуємо, що даний автосервіс займається обслуговуванням великогабаритних автомобілів (вантажівок, спецтранспорту, автобусів). Якість послуг, що надаються СТО, на високому рівні. Й ми сподіваємося, що наша співпраця підніме цю планку ще вище! Нами, в свою чергу, було надано ексклюзивне право на розповсюдження оригінальної продукції Euroricambi, проаналізовано роботу СТО, запропоновано шляхи її покращення та здійснено фінансовий аналіз.

Особливу увагу цього разу було приділено технічному питанню. Для закупівлі технічного обладнання, необхідного для регуклярного оновлення СТО, наші спеціалісти підібрали найбільш вигідні варіанти за ціною та якістю. Це дозволило не лише покращити Strans Service певні лінії на СТО, проте й зекономити кошти. Крім того було проведено навчання персоналу з особливостей монтажу та підбору продукції Euroricambi. Відвідати Strans Service ви можете за адресою м. Львів, Городоцький р-н, с. Черляни.

Ми, як партнер, й надалі надаватимемо необхідну допомогу та підтримку Strans Service в своїй діяльності. Також запрошуємо всіх, хто прагне досягти успіху, в нашу команду!Euroricambi