Euroricambi

Новини Euroricambi


Каталог Euroricambi оновлено

02.02.2018

Відбулося чергове оновлення електронного каталогу Euroricambi.Час не стоїть на місці, а разом з ним рухається вперед автопромисловість та наша компанія! Кожного року ми поповнюємо лінію автокомплектуючих, що нами випускаються. Й в зв’язку з цим проводимо регулярне щорічне оновлення каталогу Euroricambi. Цей каталог стане практичним доповненням вашого СТО чи магазину, оскільки допоможе Вам легко знаходити й підбирати автозапчастини для своїх клієнтів.

Цього року ми позбулися ряду застарілих позицій та додали багато нових. Так, відтепер ви зможете легко підібрати необхідні вам запчастини для ремонту автомобілів марок Mercedes-Benz, Volvo, Scania, DAF, Iveco, Caterpillar та ін.. Продукція рекомендована для кожного бреду буде представлена окремими виданнями, що значно спростить та полегшить Вам пошуки.

Система підбору лишиться перевірена часом за винятком кількох невеликих покращень. Також очікується випуск нових каталогів присвячених іншим моделям та маркам авто. Нагадуємо, що каталоги Euroricambi, включно з іншою маркетинговою продукцією, може отримати кожен наш бізнес-партнер.Euroricambi