Euroricambi

Новини Euroricambi


ANTONIO MASIERO

08.01.2018

ANTONIO MASIERO у вересні 2010 року став частиною групи Euroricambi і на даний момент називається AM Gears, працює у новому відділенні верстатів, що експлуатує новітнє обладнання для випробувань на розмірних передачах.

Асортимент продукції виготовлено строго "MADE IN ITALY", що свідчить про бажання посилити «інженерну» гордість Болоньї за підтримки підприємств, відомих у всьому світі.

Діапазон A.M. Gears зосереджується на деталях для коробок передач і диференціалів для автомобілів (легких, середніх і важких вантажів) та для виробництва сільськогосподарських машин, дотримуючись стандартів якості та технологій як і в оригінальних виробників.

Асортимент A.M. Gears складається з таких частин, як шестерня і зубчатий вінець, передачі, вали та синхронізатори, придатні для Isuzu, Hino, Nissan, Mitsubishi, Toyota, Deutz, R.V.I. (Renault), Fiat / Iveco, Volkswagen, Land Rover, Ford, Mercedes і більше.

Незважаючи на Ваше місцезнаходження, наш відділ продажів завжди є на зв’язку з метою підтримки та розширення Вашого бізнесу. Саме тому престижна позиція торгової марки ANTONIO MASIERO залишається на висоті серед світових виробників цієї галузі.Euroricambi