Euroricambi

Ми з гордістю презентуємо усьому
світу італійські традиції машинобудування


Ми пишаємося тим, що є італійською компанією, розташованою у районі, який славиться своєю механічною та моторною майстерністю у всьому світі: Ferrari, Maserati, Lamborghini, Ducati.


Наше виробництво здійснюється на 7 заводах загальною площею 58000 квадратних метрів, забезпечуючи понад 9000 найменувань на складі. Компанія має стратегічну присутність у 90 країнах світу та понад 400 співробітників.


Віртуальний тур показує не тільки наші останні придбані технології, але і повсякденну роботу. Це можливість для тих, хто нас не знає познайомитись ближче та оновлення для тих, хто не відвідував нас якийсь час.


Від невеликої майстерні до промислової компанії


1967 - 1978 роки

Напередодні заснування

Оразіо Таддей розпочав свою подорож у світ механіки в 1967 році як молодий робітник у невеликій компанії провінції Модена, який став майстром майстерні у віці 22 років. Згодом, у 1969 році він став засновником металообробної компанії і розпочав свою підприємницьку кар'єру.

1979 -1982 роки

Заснування EURORICAMBI SPA

Після першого досвіду партнерства, Оазіо Таддеі вирішив розпочати свій бізнес. 10 січня 1979 року він заснував разом з дружиною Марісою EURORICAMBI SPA. Початок ніколи не буває легким: потрібно вивчити і завоювати довіру до ринку як виробник вторинних запасних частин. На початку вісімдесятих років Оразіо Таддеі, як регіональний менеджер, почав працювати на зовнішніх ринках, шукаючи нових клієнтів.

1983 -1988 роки

EURORICAMBI переміщує штаб-квартиру до Анцоли-делл'Емілії (Болонья)

Перша невелика штаб-квартира Euroricambi переїхала до Анцоли-делл'Емілії, недалеко від Болоньї, відкривши для тих часів абсолютно нове виробниче відділення з верстатами останнього покоління. У наступні роки спостерігалось безперервне і стійке зростання компанії. Продукти беззаперечно можна порівнювати з оригінальними, а виробництво відповідає потребам збуту.

1989 -1995 роки

Новий виробничий департамент в Креспеллано

Наприкінці 80-х років почалося будівництво трьох великих заводів, побудованих для розміщення виробничих підрозділів. Щоб бути лідером ринку, потрібно вкладати кошти в технології, використовуючи досягнуті прибутки. Інвестиції в прецизійне машинобудування та наявність широкого асортименту стали ключовими цілями на цей період.

1995 рік

Відкриття головного офісу в Креспеллано

У суботу, 2 вересня 1995 року було відкрито нову штаб-квартиру, офіси та складські приміщення, розташовані на території Via Chiesaccia 5. Новий комплекс охоплював загальну площу 18000 квадратних метрів, з них 8000 закритих площ. Подія стала ключовим моментом для сім'ї Таддей, оскільки це було приємним винагородженням за важку роботу та відданість справі.

1997 рік

Створення EUROTEC та головного відділу

1 липня 1997 р. пан та пані Таддей, разом з їхніми дочкою та сином, зробили EUROTEC Srl ексклюзивним дилером продукції Euroricambi для Італії. Eurotec також матиме підтримку у вивченні, проектуванні та виготовленні виробів, що доповнюють передавачі та діапазони синхронізації. Наприкінці 1997 року був створений головний відділ  Euroricambi, оснащений сучасними верстатами з ЧПУ із провідними брендами, такими як Morara, Tacchella, Tripet та Favretto.

1999 рік

20-річчя EURORICAMBI

2 липня 1999 р., Euroricambi святкує своє 20-річчя - ще одна важлива подія, яка об'єднала всіх працівників та їхні сім’ї. Політика Euroricambi цих років була спрямована на побудову продукту високої якості та забезпечення оптимального обслуговування клієнтів. Із 97% показником експортних продаж у більш ніж 90 країнах світу, компанія була готова до викликів нового тисячоліття.

2002 рік

Відкриття нової майстерні нарізання шестерень

14 вересня 2002 року, відбулася урочиста церемонія відкриття майстерні нарізання шестерень - новий відділ площею 7600 квадратних метрів, який здатний виробляти 10000 штук на день. За 23 роки своєї діяльності Euroricambi налічує 250 співробітників і займає загальну площу 24000 квадратних метрів.

2004 рік

25-річчя EURORICAMBI

Euroricambi відзначив свій двадцять п'ятий день народження - успішну чверть століття. Ще одна можливість для співробітників і членів їх сімей зібратися разом. Озираючись на минуле, Ораціо Таддеї згадує, що, бути підприємцем означає ставити перед собою за головну мету не отримання прибутку, а добре виконання роботи, а також думати про майбутнє, дотримуючись унікальної позиції: “Ви завжди можете вдосконалити себе і те, що ви робите кожен день”.

2007 рік

Відкриття нових заводів

Подія 22 вересня 2007 року назавжди залишиться у серцях всіх, хто брав участь у цьому чудовому святкуванні. День відкритих дверей у штаб-квартирі та майстерні нарізання шестерень із приблизно 700 людьми: співробітники зі своїми сім'ями, агенти з усього світу та багато особливих гостей.

2008 рік

Створення FA.TA. RICAMBI SPA HOLDING

У 2008 році група FA.TA.Ricambi Spa об'єдналась із сімейними компаніями Таддеї: понад 700 працівників, 14 заводів із  критою площею 53 980 квадратних метрів.

2009 рік

30-річчя EURORICAMBI та відкриття нової логістики

У суботу 21 листопада 2009 р. співробітники та їхні родини відзначили 30-й день народження Euroricambi та відкрили нову штаб-квартиру з продажу та логістики. Сучасний, екологічно чистий новий корпус з фотоелектричною системою для самопостачання електроенергії. Будівля з площею 10 000 квадратних метрів включає у себе автоматизований склад більш ніж 15 000 позицій: 9 000 кодів готових до продажу, що забезпечує негайне відвантаження близько 91% отриманих замовлень. Гнучкість і швидкість є двома правилами, якими керується логістика Euroricambi з метою підтримки клієнтів у конкурентних ринкових реаліях.

2008 рік

Створення A.M. GEARS SRL. Приєднання компанії ANTONIO MASIERO

ANTONIO MASIERO у вересні 2010 року став частиною групи Euroricambi і на даний момент називається AM Gears. Завдяки втручанню групи та інвестиціям, орієнтованим на оновлення верстатів та інспекційного відділу, сьогодні бренд Masiero пропонує світу новий асортимент запасних частин для європейських легкових транспортних засобів, для сільськогосподарських потреб та для японських автомобілів. Весь цей асортимент виготовлено строго "MADE IN ITALY". Без пристрасті сім'ї Таддей, відомий бренд механіків Болоньезу, таких як Masiero, не зміг би досягти 60-річного рубежу в бізнесі (1954-2014).

2014 рік

35-річчя EURORICAMBI

У п'ятницю, 16 травня 2014 року, Euroricambi святкував свій 35-річний ювілей у чарівній обстановці Palazzo Albergati - прекрасної вілли 17 століття в оточенні Болоньї. Для сім'ї Таддей ця компанія є однією великою родиною, і вони не могли не поділитися цією радісною хвилиною зі своїми співробітниками, сім'ями та гостями. Слова вдячності висловлено всім працівникам компанії, завдячуючи яким ці досягнення стали можливими.
Euroricambi